hu

Állás

Szívesen csatlakozna csapatunkhoz? Szorgalmasan dolgozna? Amennyiben egy stabil munkáltatónál szeretné gyarapítani tapasztalatait, kérjük, jelentkezzen az alábbi állásra!

Értékesítési kapcsolattartó

Cégünk, a SIC Hungary Kft., ipari gumialkatrész gyártó és kereskedő, Európa szerte elismert gyártó. Ha hozzánk csatlakozol, családias környezetben, igazi csapatban dolgozhatsz egy 25 éve töretlenül fejlődő vállalatnál.

Pásztói gyártelepünkre Értékesítési kapcsolattartó munkatársat keresünk.

Leendő munkatársunknak cégünk értékesítési és kapcsolattartási feladatait kell ellátnia, így a munkakör felelősséggel és sok szakmai kihívással jár.

Mit ajánlunk?

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Családias, kiszámítható, nyugodt környezet
  • Céges mobiltelefon

Mit várunk el?

  • Precizitás, dinamikusság, csapatszellem
  • Önálló munkavégzés, jó szervezőkészség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, magabiztos nyelvhasználat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Teljesítményorientáció
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Windows, MSOffice)
  • Mobilitás, „B” kategóriás jogosítvány

Mik a feladatok?

  • Kapcsolattartás az egységek munkatársaival, ügyfelekkel
  • Tárgyalási riportok készítése
  • Megrendelések fogadása, feldolgozása
  • Reklamáció kezelés
  • Részvétel termékfejlesztésben
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Előnyt jelent:

  • Értékesítői végzettség, tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Műszaki érzék
  • Azonnal kezdés

  • fényképes szakmai önéletrajzzal és a nettó fizetési igény megjelölésével

A többlépcsős kiválasztási folyamatban először az önéletrajz alapján ellenőrizzük a szükséges feltételek meglétét, majd telefonos egyeztetést követően interjúkkal mérjük fel a jelentkező tapasztalatát és tudását.

Név*
Cím*
CV Feltöltése
(Nem kötelező PDF, STP, DWG, ZIP, JPG, PNG, max 10 MB)
Kérjük, teljesen töltse ki az űrlapot!
Minőség és profizmus a gumigyártásban 1936 óta
Ipari gumitermékre van szüksége? Vegye föl a kapcsolatot a SIC szakembereivel! Megkeresésére rövid időn belül válaszolunk.