hu

Állás

Szívesen csatlakozna csapatunkhoz? Szorgalmasan dolgozna? Amennyiben egy stabil munkáltatónál szeretné gyarapítani tapasztalatait, kérjük, jelentkezzen az alábbi állásra!

Gumiipari hengerszék kezelő

Fő feladatai

Technológiai utasítások szerint a keverékek elkészítése, az alapkeverékek gyorsítása és homogenizálása hengerszéken.

Az elkészült nyerskeverékek méretre vágása, hűtése.

Mintavizsgálati utasítás szerinti mintavételezés, a megfelelő azonosítás után.

Készkeverékek összeállítása szállításra, biztosítva az azonosításukat is.

A szükséges dokumentumok kitöltése és kezelése.

Termelési igény szerint a bemérő dolgozó feladatainak ellátása.

Elvárások

Gyártási utasítások értelmezése, mérlegkezelési ismeretek, tolómérő használat

Jó fizikum és kézügyesség

Pontos és megbízható, lelkiismeretes, figyelmes és kitartó

Önálló precíz munkavégzés

Betanulás a vállalat telephelyén

Előnyt jelent

Gumiipari keverékek gyártásában szerzett tapasztalat

Számítógépes ismeret előnyt jelent

Állás, munka területe(i)

Fizikai, Segéd, Betanított munka

Betanított munka

Gépkezelő

Szükséges tapasztalat

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Szakmunkás és/vagy érettségi

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő, 8 órás, egy műszakos munkakör

Amit kínálunk

Hosszú távú munkalehetőség

Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat.

Stabil kisvállalati háttér

SZÉP kártya

Mozgóbér

Munkába járás támogatása

Név*
Cím*
CV Feltöltése
Nem kötelező
Kérjük, teljesen töltse ki az űrlapot!
Minőség és profizmus a gumigyártásban 1936 óta
Ipari gumitermékre van szüksége? Vegye föl a kapcsolatot a SIC szakembereivel! Megkeresésére rövid időn belül válaszolunk.