hu

Állás

Szívesen csatlakozna csapatunkhoz? Szorgalmasan dolgozna? Amennyiben egy stabil munkáltatónál szeretné gyarapítani tapasztalatait, kérjük, jelentkezzen az alábbi állásra!

GUMIIPARI GÉPKEZELŐ

Fő feladatai

Gyártógépek kezelése, felügyelete, termékek ellenőrzése

Fizikai árumozgatás

A tevékenységhez kapcsolódóan folyamatos kommunikáció és egyeztetés a kollegákkal

Elvárások

Precíz, pontos, önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség

Gyors tanulási képesség

Előnyt jelent

Iparágban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Műszaki érzék, beállítottság

Pásztó környéki lakhely

Szükséges végzettség

Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő, 8 órás, időszakonként több műszakos munkakör

Munkavégzés helye

Pásztó

Amit kínálunk

Hosszú távú munkalehetőség

Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat

Stabil kisvállalati háttér

SZÉP kártya

Mozgóbér

Munkába járás támogatása

Teljes munkaidő, 8 órás, egy műszakos munkakör

Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat.

SZÉP kártya

Mozgóbér

Név*
Cím*
CV Feltöltése
Nem kötelező
Kérjük, teljesen töltse ki az űrlapot!
Minőség és profizmus a gumigyártásban 1936 óta
Ipari gumitermékre van szüksége? Vegye föl a kapcsolatot a SIC szakembereivel! Megkeresésére rövid időn belül válaszolunk.